Pastatų vertinimas

Pastatų, kaip ir kitų statinių, būklės rinkos vertės nustatymo paslaugą galima užsakyti dėl įvairiausių priežasčių. Jeigu jums reikia sužinoti esamą pastato rinkos vertę ar vertės pasikeitimą – UAB „MARLEKSA“ gali pasiūlyti visas reikiamas paslaugas.

Pasinaudodami pastatų vertinimo paslauga, savininkai, norėdami parduoti pastatą, galės sužinoti kainą, už kurią galima tikėtis parduoti savo NT. Pirkėjams tai yra naudinga tuomet, kai norėdami gauti finansavimą kredito įstaigoje ar įsigyti turtą savomis lėšomis, savo iniciatyva užsako turto vertinimą, kuris gali padėti nepermokėti ar nebūti apgautiems.

  • Pastatų savininkai gali nuolat sekti rinkos tendencijas, sužinoti, kiek yra vertas jų turtas, o iškilus poreikiui, pasinaudoti situacija;
  • Ši procedūra tampa privaloma įstatymų ir kitų teisės aktų nustatytais atvejais;
  • Kai reikia vykdyti teismų nutartis ar antstolių nutarimus ir potvarkius;
  • Kitokiais turto perdavimo atvejais (paveldėjimas, dovana, investicija), kuomet keičiantis savininkui turtas taip pat privalo būti įvertintas;
  • Mokestiniais tikslais.

Buto, namo, sandėlio, administracinių, gamybinių, komercinių ar kitos paskirties energetinis pastatų technines būklės vertinimas atliekamas vadovaujantis įstatymų nustatyta bei griežtai reglamentuota tvarka.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis, ir mes pateiksime atsakymus į jums rūpimus klausimus dėl pastatų vertinimo. Domina pastatų masinis vertinimas? Mes esame vertintojai, kuriais galite pasitikėti!

Norite paklausti?

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į Jūsų klausimus!