Inžinerinių tinklų vertinimas

Inžineriniai tinklai - visi infrastruktūros dariniai, dėl kurių tam tikra teritorija, patalpa ar gamykla yra aprūpinama ištekliais. Geriausi pavyzdžiai – elektros, šilumos ar vandentiekio bei dujų tinklai ir kiti panašūs objektai.

Kadangi inžineriniai tinklai yra retas vertinimo objektas, todėl, kaip ir kitose vertinimo srityse, jų vertinimo procese privalo būti išlaikytas maksimalus tikslumas ir objektyvumas. Inžinerinių tinklų vertė priklauso ne tik nuo jų dydžio ir apimties, bet ir nuo turto nusidėvėjimo ar būklės. Inžinerinių tinklų vertė, pvz., vandentiekio, skaičiuojama sudedant atskiras inžinerinio tinklo sudedamąsias dalis: lietaus vamzdynus, šulinius, nuotekų vamzdžius, siurblines ir kitas, įvairias detales.

Dažniausiai inžineriniai tinklai vertinami įstatinio kapitalo didinimo tikslais. Visos valstybinių įmonių perduodamų inžinerinių tinklų vertinimo ataskaitos yra privalomai tikrinamos AUDITO, APSKAITOS, TURTO VERTINIMO IR NEMOKUMO VALDYMO TARNYBOS (toliau - AVNT), UAB „MARLEKSA“ gali pasidžiaugti ne viena teigiama išvada, gauta iš AVNT.

Lauko ar vidiniai inžineriniai tinklai yra specifinės ir komplikuotos struktūros, todėl jų vertinimui reikia daug žinių, išskirtinės kvalifikacijos ir pajėgumų. Paruoškite turto apžiūrai reikiamus įrankius! Gali tekti nesugadinant turto pakelti šulinio dangtį arba atidaryti elektros skydinę.

Domina inžinerinių tinklų vertinimas? Kreipkitės į vieną mūsų biurų. Juos rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Marijampolėje. Vertinimą atliksime visoje Lietuvoje!

Norite paklausti?

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į Jūsų klausimus!