Administracinių, gamybinių pastatų vertinimas

Administracinių, gamybinės ar kitos paskirties patalpų ir statinių vertinimas yra specifinė procedūra. Kadangi tai - negyvenamosios paskirties pastatai – jų paklausa, vertė bei padėtis rinkoje yra išskirtinė. Tokiu atveju reikia vertintojų įžvalgos ir analizės, nes vertinimas „iš akies“ čia nieko neduos.

Administracinių, gamybinių pastatų vertei įtaką daro daugybė veiksnių: vieta, verčių zona, plotas, statybos metai, konstrukcija, įrengimas, būklė, rinka ar paklausa, pvz., jeigu mieste A administracinių pastatų ar patalpų pasiūloje yra perteklius, tokio turto vertė gali būti mažesnė nei mieste B stovinčio analogiško pastato, kur tokių pastatų/patalpų yra trūkumas, t. y. per didelė paklausa. Vertintojai nuodugniai tyrinėja visus šiuos veiksnius įtraukdami daugiau nei vieną kriterijų į analizę, kol galų gale turi pakankamai duomenų ir gali pateikti galutinę išvadą.

Pastatų vertinimas yra tiekiamas tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims visoje Lietuvoje. Paslaugos kaina nustatoma individualiai, tad norėdami ją sužinoti, kreipkitės į mus telefonu arba elektroniniu paštu.

  • Vilniuje;
  • Kaune;
  • Klaipėdoje;
  • Marijampolėje.

Pasirinkite jums patogiausią biurą, o mūsų kompetentingi specialistai atsakys į visus jums rūpimus klausimus apie administracinių, gamybinių pastatų vertinimą. Pasiūlysime reikalingą vertinimo paslaugą ir sprendimus.

Norite paklausti?

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į Jūsų klausimus!