Mokestinės vertės tikslinimas

Nekilnojamojo turto mokestinė vertė yra lygi vidutinei to turto rinkos vertei, kurią nustato VĮ „Registrų centras“. Mokestinė vertė tampa svarbiu faktoriumi tuomet, kai reikia mokėti turto mokesčius. Tam tikrais atvejais gali būti reikalingas ir mokestinės vertės tikslinimas. Šią procedūrą griežtai reglamentuoja Lietuvos Respublikos turto ir verslo vertinimo pagrindų ir Nekilnojamojo turto mokesčio įstatymai.

Nekilnojamojo turto mokesčio mokėtojai turi teisę vieną kartą per 3 mėnesius nuo mokestinio laikotarpio (kalendorinių metų) pradžios pateikti prašymą Registrų centro Nekilnojamojo turto ir žemės mokesčių mokėtojų prašymų nagrinėjimo komisijai dėl mokestinės vertės perskaičiavimo.

Mokestinės vertės tikslinimas įmanomas tik atliekant individualų nekilnojamojo turto vertinimą, kurio metu yra analizuojama rinka, vertinamas objektas, ir galiausiai pateikiama išvada. Šią išvadą Jūs teikiate VĮ „Registrų centrui“ su prašymu patikslinti mokestinę vertę. Norime pažymėti, kad su šiuo prašymu turi būti pateikiamas ir nekilnojamojo turto individualaus vertinimo ataskaitos originalas.

Domina nekilnojamo turto vertė? Paslaugas atliekame Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje - visoje Lietuvoje. Taip pat, konsultuojame, paslaugų kainas pateikiame ir internetu. Jeigu turite klausimų ar norite bendradarbiauti mokestinės vertės tikslinimo tikslais - drąsiai susisiekite su mumis tinklapyje nurodytais kontaktais. Skambinkite į arčiausiai Jūsų esantį biurą arba rašykite el. paštu.

Norite paklausti?

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į Jūsų klausimus!