Buto vertinimas

Pirkėjui turto vertinimas yra būtinas, jeigu jis siekia gauti finansavimą iš banko ar kredito unijos būsto pirkimui. Buto pardavimo kainos nustatymas, prognozės visada stipriai remiasi buto vertinimo rezultatais bei licencijuoto vertintojo atlikta analize, o ne paprasta skaičiuokle. Pirkėjas taip pat gali inicijuoti turto vertinimą prieš įsigijimą, kad teisingiau nuspręstų ar jo išleidžiama suma tikrai atitiktų turto vertę. Trumpiau tariant tai padeda pirkėjui susidaryti geresnes sąlygas buto pirkimui.

Pardavėjui buto vertinimas bus labai naudingas, jeigu pastarasis nori jį parduoti. Buto vertinimo paslauga padės gauti maksimalią finansinę naudą bei kuo greičiau atrasti tinkamą pirkėją, pasiruošusį įsigyti už gerą kainą.

  • teismo bei antstolių sprendimai;
  • skyrybų procesai;
  • fizinių bei juridinių (jeigu pastariesiems priklauso butai) asmenų bankroto atvejai;
  • paveldėjimo, dovanojimo, atsidalinimo bei apmokestinimo atvejai.

Kiek kainuoja buto vertinimas? Kiekvienam buto vertinimo atvejui paslaugų atlikimo kainos nustatomos individualiai.

Buto vertinimo ataskaitoje rasite komentarą apie praėjusį pusmetį NT rinkoje Lietuvoje ir vertinamo buto vertės zonoje, duomenis, susijusius ar darančius įtaką būstų vertei (pagal adresą, informaciją apie susisiekimo galimybes, vietovės aprašą ir kita).

Vyrauja klaidinga nuomonė, kad būsto vertė (kaina) kinta tik dėl jo vietos - adreso. Nors tendencija, kad butai miestų centruose yra vertingesni už užmiesčio vietovėse esančius butus tikrai yra pastebima, negalima sakyti, kad vieta lemia viską. Įrengimas, aplinka bei pati rinka gali taip pat diktuoti, kokie kriterijai darys didžiausią įtaką jūsų ar norimo įsigyti buto vertei. Vertinimo procese svarbi ir vertės zona, kurioje yra NT (ją nustato Registrų centras) ir ta aplinkybė, ar butas bus vertinamas kartu su priklausiniais, pvz.: sklypu, vieta stovėjimo aikštelėje ir kita.

Tad, jeigu norite sužinoti buto rinkos vertę ar kainą, kreipkitės į UAB „MARLEKSA“ nurodytais kontaktais. Mes esame vertintojai, kurie operatyviai sureaguoja. Taigi ir buto vertinimas yra atliekamas kaip įmanoma greičiau, bendrai sutartu laiku.

Norite paklausti?

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į Jūsų klausimus!