Biologinis vertinimas

Biologinis turtas yra visi, jums arba jūsų įmonei priklausantys augalai bei gyvūnai. Tokio turto vertinimas nėra nauja paslauga, tačiau Lietuvoje jos populiarumas pagreitį įgavo visai neseniai. Biologinio turto vertinimą galite pasirinkti atlikti dėl asmeninių priežasčių arba tuomet, kai tai įpareigoja atlikti teismo ar kitų instancijų pavedimai. Ūkininkams bei kitiems su augalais ar gyvūnija dirbantiems asmenims tai yra reikalinga paslauga, kai norite gauti finansinę paramą iš paramos fondų, finansinių ataskaitų sudarymui ar pirkimo – pardavimo sandorių metu. Jei prireiktų įkeisti galvijų bandą, tokiu atveju rekomenduojame biologinio turto vertinimą užsakyti mūsų įmonėje, nes mes esame vertintojai, kuriuos pripažįsta visos kredito įstaigos.

  • Gyvūnų;
  • Gyvulių;
  • Paukščių;
  • Žuvų;
  • Egzotinių gyvūnų, gyvulių arba egzotinių paukščių;
  • Augalų.

Biologinis vertinimas (pajamavimas) yra rekomenduojamas ne tik ūkininkams, gyvulių augintojams, tam tikrų augalų kultūrų vystytojams, bet ir įvairaus kitokio tipo biologinio turto savininkams.

Šiuo metu rinkoje vis dar nėra daug vertinimo įmonių bei vertintojų, kurie specializuojasi šioje srityje, tačiau mes – išsiskiriame savo metodika: nesunkiai atliksime tokią paslaugą.

Turite klausimų dėl kainos ar norite užsakyti biologinio vertinimo paslaugas? Drąsiai susisiekite su mumis internetu ar tinklapyje nurodytais kontaktais. Biologinis vertinimas bus atliekamas bendrai nutartu laiku. Vertintojai dirba Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje bei kituose Lietuvos miestuose. 

Norite paklausti?

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į Jūsų klausimus!