Transporto priemonių vertinimas

Automobilio rinkos vertė – esminis rodiklis, leidžiantis parduoti arba įsigyti transporto priemonę geriausia kaina. Pardavėjui automobilio rinkos vertės nustatymas neleis vargti dėl sunkaus pardavimo ar nuostolių, o pirkėjui tai bus puikus orientyras siekiant nepermokėti už jį dominančią transporto priemonę bei gauti kreditavimą kredito įstaigoje.

Autorinka yra viena greičiausiai bei sparčiausiai kintančių, augančių ir besivystančių segmentų. Transporto priemonių rinkos vertės nustatymas vyksta pagal procedūras, apibrėžtas vertinimo metodologijoje bei kelių transporto priemonių vertinimo instrukcijoje. Transporto priemonės rinkos vertę apibrėžia ne tik rinka bei jos tendencijos, tačiau ir automobilio markė, modelis, gamybos metai, rida, komplektacija, techniniai parametrai ir jo būklė.

Automobilio rinkos vertės nustatymo procedūra, dar kitaip automobilio vertinimas, įvyks labai greitai ir sklandžiai, jei tik bendradarbiausite su mumis: pateiksite apžiūrai automobilį ir vertinimui reikalingus dokumentus (registracijos liudijimą bei nuosavybę pagrindžiančius dokumentus).

Turite klausimų dėl automobilių vertinimo ar norite bendradarbiauti su mumis? Drąsiai susisiekite tinklapyje nurodytais kontaktais. Skambinkite į artimiausią biurą darbo valandomis arba rašykite el. paštu jums patogiu metu.

Norite paklausti?

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į Jūsų klausimus!