Įmonės akcijų vertinimas


Tiek akcinė bendrovė (AB), tiek uždaroji akcinė bendrovė (UAB) turi akcijų, kurios priklauso įmonę valdantiems asmenims arba kitoms įmonėms – akcininkams.

Įmonės akcijų vertinimas bei vienos akcijos rinkos vertės apskaičiavimas apsaugo potencialius pirkėjus nuo neapsvarstytų investicijų ir leidžia akcininkams geriau įvertinti savo turto rinkos vertę, todėl akcijų vertinimas yra labai aktualus perkant arba parduodant akcijas, mokestiniais tikslais arba tais atvejais, kai to reikalauja teismas, antstoliai ar kitos institucijos.

Įmonės akcijų rinkos vertės nustatymas atliekamas laikantis griežtai reglamentuotos metodologijos. Vadovaudamasis ja vertintojas atlieka sudėtingą ir nuodugnią įmonės, rinkos bei įvairių kitų kriterijų analizę. Po jos yra pateikiama vertinimo ataskaita su išvada, kurioje nurodoma, kokia yra tik jums priklausančių arba visų įmonės akcijų vertė.

Kaip ir kitų sudėtingų objektų, taip ir įmonės akcijų vertinimo kaina – visuomet derinama individualiai.

Turite klausimų ar norite užsakyti akcijų vertinimo paslaugas (analizę)? Drąsiai susisiekite su mumis tinklapyje nurodytais kontaktais. Įmonės vertinimas yra atliekamas bendrai sutartu laiku.

Norite paklausti?

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į Jūsų klausimus!