Pajų vertinimas

Pajus yra piniginis arba turtinis įnašas, kurį fizinis arba juridinis asmuo turi įmokėti stodamas į kooperatinę organizaciją. Ši sąvoka yra labai dažnai sutinkama kredito unijų veikloje. Čia yra išskiriami dviejų rūšių pajai – pagrindiniai, kurie yra privalomi stojant į uniją, ir papildomieji, kurie dažniausiai yra susiję su kreditavimu.

Pajų vertinimas dažniausiai yra reikalingas tada, kai norima juos parduoti arba pritraukti papildomą investuotoją. Čia jums padės nepriklausomi turto (verslo) vertintojai.

  • teisę į nuosavybę;
  • teisę dalyvauti įmonės vidaus valdyme;
  • balsavimo teisę;
  • teisę pretenduoti į dividendus ir kandidatuoti į valdančius postus.

Pajų rinkos vertė priklauso nuo įmonės turto, verslo padėties rinkoje ir kitų didelę svarbą turinčių kriterijų, tad šį vertinimą turi atlikti tik profesionalūs šios srities specialistai. Vertintojams atlikus pajų vertinimą jūs galėsite žinoti, kiek vertas jūsų indėlis arba potencialus pirkinys.

Galbūt skaitant šią informaciją jums iškilo klausimų? Jei jus domina pajų vertinimo paslauga, drąsiai susisiekite su mumis tinklapyje nurodytais kontaktais. Pajų vertinimas yra atliekamas bendrai sutartu laiku.

Norite paklausti?

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į Jūsų klausimus!