Domeno vertinimas

Šių laikų interneto erdvėje domenas reiškia labai daug. Domenas - tai interneto svetainės adresas. Mūsų dienų versle domeno vertė gali sudaryti triženklę, keturženklę ar net didesnę sumą.

Domeno vertę apibrėžti yra ganėtinai sudėtinga, nes tai – neapčiuopiamas ir visiškai virtualus produktas, kuris turi tik funkcinę vertę. Kuo jūsų verslas yra sėkmingesnis, tuo daugiau jis yra vertas. Visiškai taip pat yra ir su domenu – kuo daugiau jis pritraukia srauto ir kuo labiau jis atstovauja sėkmingą prekės ženklą ar kompaniją – tuo didesnė bus jo vertė. Tačiau, toli gražu nevisada aiškus ir skambus domeno pavadinimas reikš, jog jis yra vertas didelių pinigų. Dėl šios priežasties, domeno vertinimas yra svarbus etapas.

Antrinė domenų rinka pasaulyje yra aktyvi: tūkstančiai domenų yra kasdien parduodami arba perparduodami, tačiau tik dalis būsimų savininkų arba esamų domenų valdytojų pasinaudoja vertinimo paslauga. O be reikalo, nes, įvertinus domeną, galima sužinoti, ar konkretaus domeno perpirkimas gali duoti naudą, pvz., jei internetinė svetainė anksčiau buvo lankoma, tuomet galite tikėtis ir toliau sulaukti lankytojų, ar galbūt jo pirkimas neduos jokios naudos, nes, pvz., prieš tai buvusi svetainė turėjo blogą vardą tarp lankytojų, todėl naujam savininkui reikės įdėti daug daugiau pastangų norint iš naujo įgyti lankytojų pasitikėjimą. Dėl šios priežasties rekomenduojame pasikonsultuoti su antrinės domenų rinkos specialistais ir pasinaudoti domeno vertinimo paslauga. Domeno vertinimas - užtikrins sklandesnį sandorį ar derybas, išvengsite rizikos nepagrįstai permokėti.

Domeno vertinimo procedūrą atliekame teismų ar kitų instancijų pavedimu.

Iškilo klausimų, susijusių su domeno vertinimu? Galbūt norite bendradarbiauti ir patikėti mums domeno vertinimo užduotį? Drąsiai susisiekite su mumis tinklapyje nurodytais kontaktais.

Norite paklausti?

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į Jūsų klausimus!