Muitinės vertės nustatymas

Norite importuoti prekes, gaminius ar produktus – jums bus reikalingas rinkos vertės nustatymas muitinio apmokestinimo tikslu, dar kitaip - muitinės vertės nustatymas. Šiuo metu vis labiau populiarėja automobilių importas iš trečiųjų šalių, tad rinkos vertės nustatymas šiuo tikslu tampa vis dažniau užsakoma paslauga.

Siuntoje muitinės vertė dažniausiai traktuojama kaip visų importuojamų daiktų bendra vertė, nuo kurios yra taikomi muitai bei importo ar eksporto mokesčiai. Muitinė vertė bene visada yra prekės įsigijimo vertė (nebent tyrimo metu įžvelgiama spekuliacija, tada viskas vykdoma įstatymų numatyta tvarka).

Kaip skelbia pati Lietuvos Respublikos Muitinė, muitinės vertės nustatymas yra reikalingas ne tik mokesčiams bei muitams apskaičiuoti. Jis padeda nustatyti kvotas, sankcijas, užtikrina tai, jog būtų gerinamos sąlygos konkurencingam verslui vystytis. Šiuo metu galimybės importuoti bei vystyti verslą yra puikios, tačiau, jeigu dažnai susiduriate su muitine, pasikliaukite greitu bei operatyviu vertinimo paslaugų tiekėju, kuris išmuitinimo procesus pavers sklandesniais ir greitesniais.

Vertinant importuojamas naudotas transporto priemones muitinio apmokestinimo tikslu taikomi tie patys muitinio įvertinimo principai ir metodai, kaip ir vertinant kitas prekes tam pačiam tikslui.

Turite klausimų dėl kainos ar domitės muitinės vertės nustatymo paslaugomis? Drąsiai susisiekite su mūsų įmonės turto vertintojais tinklapyje nurodytais kontaktais. Esame įsikūrę keturiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Marijampolėje. Skambinkite į jums artimiausią biurą darbo valandomis arba rašykite jums patogiu metu el. paštu.

Norite paklausti?

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į Jūsų klausimus!