Žalos skaičiavimas po autoįvykio

Jeigu jūsų asmeninė arba įmonės transporto priemonė pakliuvo į autoįvykį, visuomet yra atliekamas automobilio žalos vertinimas bei žalos skaičiavimas po autoįvykio. Tai - labai populiari paslauga, kuri reikalinga po kiekvieno autoįvykio. Į mus galite kreiptis ir tokiu atveju, jeigu jūsų netenkina draudimo bendrovės pateiktas žalos skaičiavimas. Nepriklausomi vertintojai jums pateiks nešališką vertinimą, kuriame rasite realios žalos skaičiavimus, t. y. potencialaus remonto kaštus.

  • neapgadintos transporto priemonės rinkos vertė;
  • atstatymo arba atkūrimo kaštai;
  • likutinė vertė;
  • prekinės vertės netekimas.

Transporto priemonės apžiūrai galite atvykti iki mūsų biurų, esančių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Marijampolėje, o jeigu automobilis yra nevažiuojantis ar stovi autoservise, galime atvykti ir mes.

Žalos skaičiavimas po autoįvykio – viena iš daugelio mūsų įmonėje atliekamų turto vertinimo paslaugų. Ši paslauga turi labai didelę paklausą, nes Lietuvoje įvyksta daug eismo įvykių, kurių metu nukenčia transporto priemonės. Jų savininkai nori teisingo žalos atlyginimo, tačiau ne visuomet pavyksta jį gauti iš savo arba eismo įvykį sukėlusių asmenų draudikų. Tokiu atveju kreipkitės į mus internetu ar skambindami, ir mes nustatysime realią žalą! Paslaugas vykdome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje - visoje Lietuvoje.

Norite paklausti?

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į Jūsų klausimus!