Kaip ir kiekvienas procesas, turto vertinimas turi savo tikslą. Kitaip tariant, turto vertinimo tikslas yra ta priežastis, kodėl reikia atlikti vertinimą. Kam reikalingas turto vertinimas, kaip vykdomas visas vertinimo procesas galite paskaityti mūsų internetiniame puslapyje ir detaliau susipažinti su jus dominančiomis detalėmis.

UAB „MARLEKSA“ atliks visas reikiamas vertinimo procedūras. Jums aktualus turto vertinimo tikslas bus pasiektas, kuomet galėsite džiaugtis turėdami tikslią kruopščios analizės išvadą, kuri padės efektyviau sudaryti sandorius, teismui, antstoliams, valstybinėms tarnyboms ar verslo partneriams pateikti reikiamus dokumentus.

Pagal LR įstatymus šią procedūrą gali atlikti tik licencijuoti vertintojai kurie yra įtraukti į turto arba verslo vertinimo veikla turinčių teisę verstis asmenų sąrašą. Tik jie išmano, pagal kokius galiojančius įstatymus ar nutarimus parengta dokumentacija bus tinkama kiekvienu skirtingu turto vertinimo atveju ir tikslu, kaip parengti skaidrius ir nešališkus vertinimo išvadų dokumentus.

  • Finansinių ataskaitų sudarymo;
  • Apmokestinimo;
  • Draudimo, nuostolių nustatymo;
  • Įkeitimo;
  • Nuosavybės teisės perleidimo;
  • Kitais tikslais.

Turto vertinimo tikslai, atvejai ir priežastys yra labai įvairūs. Apie juos galite paskaityti čia.

Aiškiai suformuluotas turto vertinimo tikslas yra svarbus ne tik užsakovui, bet ir vertintojams, nes, tik tiksliai žinodamas turto vertinimo tikslą, specialistas galės parengti tinkamą dokumentaciją. Būtinai pateikite visą turimą ir vertintojo prašomą informaciją. Tai užtikrins proceso sklandumą ir skaidrumą.

Jeigu norite pasikonsultuoti ar sužinoti detalesnės informacijos? Drąsiai kreipkitės į mus nurodytais kontaktais, ir su jumis susisieks mūsų specialistas, su kuriuo galėsite priimti geriausią sprendimą dėl turto vertinimo.

Norite paklausti?

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į Jūsų klausimus!