Turto vertinimo konsultacijos

Uždaroji akcinė bendrovė „MARLEKSA“ yra jau du dešimtmečius sėkmingai veikianti turto vertinimo paslaugas teikianti bendrovė.

Savo klientams galime pasiūlyti ne tik turto ir verslo vertinimo paslaugas, bet ir konsultacijas turto vertinimo ar turto kainos klausimais. Jeigu jums reikalingi patarimai ar tam tikros įžvalgos, turto vertinimo konsultacijų metu mūsų specialistai pasirūpins tuo, jog būtų atsakyta į visus rūpimus klausimus ir suteiktos reikiamos žinios. Konsultacijas galime pasiūlyti klientams visoje Lietuvoje ar net užsienyje.

  • Kaip bus nustatoma tam tikro turto (verslo) vertė?
  • Kokia yra vertinimo procedūra?
  • Kokių dokumentų gali prireikti atliekant turto (verslo) vertinimą?
  • Kokia yra apytikslė turto (verslo) kaina?
  • Kiti jums rūpimi klausimai.

Tikimės, jog turto vertinimo konsultacijos metu padėsime jums suprasti bei išsiaiškinti techninius, teisinius ar kitus niuansus, susijusius su turto (verslo) vertinimu ar dokumentacija. Galbūt jus domina naudingi patarimai, kaip yra efektyviausiai daromas turto vertinimo paslaugų pirkimas – nedvejokite ir susisiekite su mumis dabar!

Mus galite rasti net keturiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Marijampolėje. Skambinkite į arčiausiai jūsų esantį biurą darbo valandomis arba rašykite el. paštu jums patogiu metu.